Poszukujemy osób na stanowisko

Specjalista ds. kadr i płac (praca stacjonarna)

Opis stanowiska:

  • kompleksowa obsługa kadrowo-płacowa pracowników (ok. 110 pracowników),
  • prowadzenie dokumentacji pracowniczej zgodnie z obowiązującymi przepisami,
  • ewidencjonowanie danych w systemie kadrowo-płacowym,
  • naliczanie wynagrodzeń i innych świadczeń związanych ze stosunkiem pracy,
  • sporządzanie i przesyłanie dokumentacji rozliczeniowej i zgłoszeniowej do ZUS, sprawozdań do GUS, deklaracji PFRON i deklaracji z tytułu rozliczeń podatku dochodowego od osób fizycznych (PIT-4, PIT-11)

Wymagania:

  • 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • praktyczna znajomość przepisów prawa pracy
  • znajomość przepisów o podatku dochodowym
  • umiejętność obsługi programów kadrowo-płacowych (mile widziana znajomość programu COMARCH OPTIMA),
  • praktyczna znajomość programu PŁATNIK, e-PFRON2
  • dokładność, odpowiedzialność, zaangażowanie, komunikatywność
  • umiejętność dobrej organizacji pracy

Oferujemy:

  • umowę o pracę
  • benefity pozapłacowe: ubezpieczenie grupowe, opieka medyczna
  • pracę w młodym, dynamicznym zespole,
  • pracę w renomowanej firmie z wysoką pozycją zarówno na rynku krajowym jak i europejskim